Contact Speltakken

SpeltakE-mail
Akela Welpen (ochtend)akelawelpen@scoutingvwp.nl
Baloe welpen (middag)baloewelpen@scoutingvwp.nl
Landscoutsscouts@scoutingvwp.nl
Luchtscoutsluchtscouts@scoutingvwp.nl
Explorers explorers@scoutingvwp.nl
Astronautenexplorers@scoutingvwp.nl
Roverscoutsroverscouts@scoutingvwp.nl
Plusscoutsplusscouts@scoutingvwp.nl

Algemeen e-mail: info@scoutingvwp.nl

Telefoon clubhuis: 070-336 80 63 (alleen tijdens bijeenkomsten)

Clubhuis en postadres: Scouting VWP, ILSY-plantsoen 9, 2497 GA Den Haag